HRA

Drag
Herní styl [uncategorized]
Multiplayer Bez multiplayeru
Rok vydání 1979
Programátor (Unknown)
Grafik (None)

INTRO

Novinky ze světa

Splash čísla 5,7,8,9 a 10 v extra podobě LHS 06.07.2020 PCH
příspěvků : (4)
Bylo nebylo.
Za šestero horami a čtyřmi řekami žily byly Markusovy 3 a půl palcové diskety. Zlý černokněžník je ovšem začaroval tak, že se úplně ztratily. A již to vypadalo že nadobro. A tu se našel hodný princ (LHS) , který s vytrvalostí sobě vlastní a s přispěním hrubého slovního násilí tyto diskety nalezl ... A protože to nebyl jen tak obyčejný princ, nebál se tyto diskety ihned ojet a dostat .... více
RSS - Články na c64 kdekoliv 28.06.2020 PCH / Unreal
příspěvků : (2)
Já vím, že je to mrtvé .. old ... retro ... pravěk ... pasé ... ale je to TADY !!
RSS kanál pro c64.cz najdete na www.c64.cz/rss.php
A už vám nikdy nic neunikne !!! ( a nebo ano )
Tímto děkuji Mirkosoftu za inspiraci a test a taky bych poděkoval bratru Silliconovi za to, že mě po pěti letech dokopal abych upravil odkazy z reakcí na článek a odkazy z diskuzí do funkční podoby :)
"NE"ztracený časopis Public Youth 1 a 2 !!! / Rush 09.06.2020 - PCH & Alex
V roce 1992 vydal Reign / RUSH dvě čísla zinu Public Youth. A protože nic nemizí beze stopy, tak jsem je vyfotil a tady se daj stáhnout. Je to docela hezkej vzhled do tehdejší c64 scény u nás. Reporty z Trash meetingu, RUSH meetingu, dobový drby, atd. Enjoy!

Takže tímto děkuji Alexovi / Rush Division za dobový poklad !! Endžoj !!
ps. V literatuře naleznete pod Public Youth 1 a 2
Forever 2020 v Trenčíně - ZRUŠENO !!! 08.03.2020 - PCH
Tento víkend Forever v Trenčíně ani nikde jinde nevypukne.
Náhradní termín je v jednání, vypadá to na podzim, mezi tím zkusím najít nějaké místo pro Schlimeisch, které nepropadlo zákazu shromažďování nad $64 osob, protože tolik se nás pravda nesejde.
PSI -5 4D 101% od ATA 01.03.2020 PCH / Unreal
příspěvků : (0)
Líbí se mi, že se ještě pořád najdou lidé tiší, nenápadní, kteří se jednou za čas vyskytnou, zašlou na na mail věc, o kterou se s námi rádi podělí a zase nenápadně zaplují do podsvětí... Jedněmi z takových jsou eLK a DeeKay Tee, kteří upravili a zaslali verzi hry PSI-5 Trading Company od Accolade. Trained, Fixed, Easter Eggs added, fastload od Krilla, co si přát víc ! :)
Informace o hře naleznete.... více
S-Minijoy - Takové domácí joystickování ! 27.02.2020 PCH / Unreal
příspěvků : (5)
Kde se vzal, tu se vzal .. Jirka Šutera ukazuje, jak lze vytvořit perfektní ergonomický joystick o mini rozměrech za pomocí šesnácti vrutů, dvou gumiček, jedné korálky a ... 3D tisku !! Ukážeme vám zcela netradiční řešení joysticku a hlavně !! Funguje to !! Jste-li příznivci joysticku Competition Pro a vracíte-li se právě od vašeho ortopeda s karpálama , raději to ani nečtěte.

Advert

Programmed by PCH of UNREAL, Hardware support by RAY of UNREAL. Beta test and bugs guru SILLICON
Unreal 2014 - Czech republic