HRA

Blackjack
Herní styl Blackjack
Multiplayer Bez multiplayeru
Rok vydání 1982
Programátor Ben Elizer
Grafik (Unknown)

INTRO

Diskuze

RGB kabel
27.08.2014 Kuba Zdravím ve spolek. Protože jsem šílenec, pořídil jsem si na ebay ještě C128. Strašně se mi líbí že má tři pracovní prostředí a navíc i možnost 80 znaků na řádek. Ovšem nyní řeším problém. Samozřejmě, že nemám kabel s dvěma 9-pin koncovkama (myslím, že se to jmenovalo CGA). Je potřeba k výrobě nějaký speciální káblík, nebo stačí prostě 9 drátů a hotovo? Druhá otázka je, zda je možné nějak propojit tento výstup přímo do konektoru VGA, bez nějakých dalších úprav signálu. Všiml jsem si v manuálu, že C128 má RGB výstup na úrovni TTL, tedy TTL RGB. Na netu jsem nějaká zapojení našel, ale nikde se nikdo nezmiňuje o TTL. Poraďte prosím.

Nadpis
Duchaplný text
Podpis První znak podpisu musí být vykřičník

04.11.2014 MIRKOSOFT Robert Willie je autor toho konvertoru, robil ho pre mňa. Som pravý 128xer. Nečakaj ale podporu interlaced módov. Poznám veľa spôsobov ako to riešiť, mám kontakty v USA, GB a Austrálii, tiež v Nemecku. Čo sa C128 týka, pošli mail, odpoviem myslím že na všetko. miiro79@hotmail.com
20.09.2014 Jarda Problém je právě v tom že to není klasické RGB ale RGBI takže se to nezapojuje normálně ale je potřeba nějaké zařízení které to převede do RGB.
Jiná věc je kdybys měl přímo monitor který to dokáže zpracovat, ten se ale bude shánět asi dost špatně.
Pokud by jsi se rozhodl pro výrobu kabelu, měl bych o jeden také zájem.Kdyžtak zde zanech vzkaz nebo pis 8bitzavináčseznam.cz
01.09.2014 Kuba Zdravím, už jsem si to našel. Tady https://sites.google.com/site/h2obsession/CBM/C128/rgbi-to-vga to je, kdyby to někoho zajímalo :-)

Advert

Hardcode and datamining by PCH of UNREAL, Hardware guru by RAY of UNREAL, Bugs report by SILLICON of UNREAL
UNREAL 2014-2021 Czech republic