HRA

Train Game, The
Herní styl Train
Multiplayer Bez multiplayeru
Rok vydání 1989
Programátor P. Hardcastle
Grafik (Unknown)

INTRO

Diskuze

Kde je možné nájsť literatúru Commotronic Šumperk?
04.08.2014 Miro (MIRKOSOFT) Zdravím! Som tvorca softwaru pre Commodore 128 a orientujem sa v EN oblasti, no začínal som so starým dobrým C64... neskôr sa mi dostala do rúk literatúra a hardware českej firmy zo Šumperku Commotronic, neskôr Comotronic... mal som toho veľa, no neskôr sa stratilo, našiel som pár príručiek a kompletnú sadu časopisu FUN with Commodore - od prvého po posledné číslo - tento časopis považujem za skvost scény výchoodnej Euróry... no rád by som narazil na PDF verzie literatúry tejto firmy, Vaša sekcia Download neexistuje a je možné náhodne nájsť odkazy na FUN ale nedá sa vyhľadávať... Ďakujem.

Nadpis
Duchaplný text
Podpis První znak podpisu musí být vykřičník

05.11.2014 Sillicon Jestli jeste mas chut nejak pomoct s literaturou tak zajem samozrejme mame ;-) A pokud bys byl ochoten ji zapujcit tak moznost skenovani mame jen s casem je to horsi tak to jde pomalu.
19.10.2014 wankes@seznam.cz Zdravím. JE úžasné, že se někdo věnuje skenování a zpřístupnění literatury, OBROVSKE díky za tu záslužnou činnost !!!
...během průběžného stěhování knih jsem dnes narazil na věci k C64 o nichž jsem si myslel, že jsem je už někde vytrousil. Jde o dvě tři čísla FUN 1993/4, 1992/12 + kniha Grafika na C64 od Comotronic a orig. manuál Commodore 1764 RAM expansion module. - byl by o to zájem,? Nemám momentálně scanner, ale mohl bych se pokusit to časem nějak zpracovat.
19.08.2014 PCH PCH toho nezná hodně :)
Popravdě jsem nikdy nebyl průzkumníkem existujících c64 webů. Stačilo mi zazrcadlení mnoho FTP a následné zpracovávání exotických pakerů a pološíleností v době, kdy neexistovala gamebase či ucelené weby jakou je cddb a podobné. Hromadit data nechci, ale českou literaturu jsem hromadit začal. Viz novinky či sekce Literatura ( nahoře v menu ). Amiga mě svojí "dokonalostí" odradila stejně jako mě dnes nebaví "PC". Ačkoliv jsem zaměřením hudebník, raději jsem vždy dal přednost tvorbě hudby na C64 před Amigou, kterou jsem kamarádovi s bolestí hlavy po třech dnech vždy vracel. Takže tak. Lidé čtěte :)
17.08.2014 eLK/ElfKaa Teda že PCH nezná bombjack.org to se teda divim stejně jako Kuba :) Fakt je že to je hlavně Amiga.. No - nikdo nezná všechno, hlavně bohužel jak píše PCH spoustu serverů už neexistuje a tak sem se stal také sběratel všeho co najdu.. Při dnešních kapacitách disků to není takový problém to všechno uskladňovat, spíš je problém to všechno hledat a postahovávat.. A pak další věc že pak člověk hromadí 1000x to samý z různých serverů a k tomu podstatnému se nedostane :o)
Taky bych preferoval stránku linků ke stažení - a pokud chce PCH hromadit data zde na serveru, mě je jedno kde to najdu, hlavně když to tam pak bude .)
Zde bych hlavně očekával věci kolem český scény. České hry, časopisy atd.. Toho po netu moc neni a storpocentně vím že některé releasy her co měli moji kamarádi na netu třeba vůbec nejsou nejsou.. Onehdá sem přidal na CSDb release Grand Prix Circuit který zde byl swapnutý pod jménem Test Drive III od maďarské skupiny FFG (FreshForce group). Release byl poškozený - pravděpodobně již od swappera z maďarské skupiny, tak sem ho opravil a obě verze jsou nyní k dispozici na csdb. Zrovna tak ale sem postahoval moje staré diskety a třeba jsem našel trochu jinej release hry Donkey Kong. Ten stejnej sem na internetu nenašel.. Takže věřím že takovej případů je víc a je škoda že tyhle věci - převážně ty co se dostali sem do české republiky - nejsou nikde ke stažení a nikdo je nikdy nikam nedal..
16.08.2014 PCH DVD došlo. Díky Kubo, proberu a vymyslím, jak to hodit na web.
15.08.2014 PCH Díky Kubo, v sobotu se vracím z dovolené , tak se po něm podívám a dám vědět.
14.08.2014 PCH Sillicon už nějaké FUNy a něco dalšího poslal, v příštím týdnu začnu dělat časopisům nějaký frontend .. tak pokud někdo něco máte, zkuste to poslat. Budeme mít z toho užitek všichni ... děkuji ..
14.08.2014 Kuba V pondělí jsem Ti poslal DVD s anglickou literaturou. Ještě to nedošlo? Je to pálené na Macu, tak kdyby byl nějaký problém se čtením, pošlu Ti to na flešce.
07.08.2014 PCH Kubo neboj. Neberu to osobně, to bych tady již nebyl :) Pokud by jsi mi DVD poslal, budu ti vděčen a tvé jméno napíši boldem do dalšího komentáře. Adresa je jednoduchá, nalezneš ji například na těchto stránkách ( http://www.strechybratex.cz/index2.php?page=kontakt ) Klidně mi to prosím pošli na firmu.

Miro ..

To je totiž přesně má zkušenost. Člověk si myslí, že tyto FTP a WWW servery (BBS :-o ) jsou navždy. Nejsou. Mám vlastně pocit, že žádný z posledně jmenovaných ( až na padua) dnes již nefunguje.

Myslím si, že problém s místem na serveru není, pokud budeš mít nějakou literaturu ( asi nejdříve v SK nebo CZ ) a budeš se ochoten podělit, budu ( a asi ne sám ) velmi rád.

Pro Miro
06.08.2014 Miro (MIRKOSOFT) Netreba plniť server tým čo už na stiahnutie je, lepšie by bolo urobiť podstránku s názvom "useful links" - a dať možnosť prispievať komukoľvek nejakým linkom, ja osobne by som tam vedel dať more linkov a tiež si nemôžem dovoliť uploadnúť všetok môj obsah z disku kde mám veci o Commodore, pretože je to priveľa...
06.08.2014 Kuba Taky si myslím, že odkazy, které jsou na netu chronicky profláklé jako např. http://www.bombjack.org/commodore/ stačí pouze uvést a není třeba stahovat soubory na vlastní stránky. Myslím, že pro tento portál je nejdůležitější česká a slovenská tvorba :-)
06.08.2014 PCH Přátelé kamarádi ... a to si myslíte, že znám stránku bombajack ?? neznám :) ... tak díky za uvedení, nikde nic kopírovat nebudu ( ušetřím místo a čas) a čekám tedy na ty FUNy :) ... díky

Jen jako obhajoba mé nabídnuté činnosti.
V posledních dvaceti letech jsem stáhl cca 45 kompletních FTP serverů a díky tomu mám ( měl jsem ) materiály, které se dnes staly nedostupné z důvodu, že lidé postupně tyto FTP uzavírali. ( hackit .. funet, padua a kdo ví co ještě existovalo .. jo, ještě arnold.hiof.??? - super web na c64 )
Každý z FTP se zaměřoval na něco jiného. Na jednom byla komplet zpracovaná demoscéna, na dalším magazíny .. dnes nic takového není, popřípadě jen část.
06.08.2014 PCH Ne 45 a ale 5 ( překlep) ...
06.08.2014 Kuba Velmi se omlouvám za neuvážené výroky. Velmi si vážím PCH toho co děláš pro ostatní na úkor svého volného času. Vždyť nebýt tohoto portálu, asi by se dalo hovořit o C64 scéně jen s velkými rozpaky. Ono je to dáno moji neznalostí. Myslel jsem, že když jsem nováček a prokousávám se internete a sháním cokoli o Commodore osmibitech, stále jsem několik světelných let za ostatními. Opravdu jsem myslel, že znáte všechny weby co se zabývají touto problematikou. Na druhou stranu jsem starej chlap a už mi to tak nepálí a možnost že by tyto weby prostě kdykoliv mohli zaniknout mě už nenapadla. Musím potvrdit, že stahování dokumentů v takovém kvantu je opravdu opruz. Nicméně nabízím svoji laickou pomoc alespoň v tomto počínání. Všechny soubory mohu vypálit na DVD a poslat poštou. Myslím, že by to ušetřilo pár hodin času. Pokud tedy mohu alespoň takto pomoci, budu rád. A ještě jednou se omlouvám ale nemyslel jsem to nikterak špatně.
06.08.2014 Miro (MIRKOSOFT) Ja som najviac vedomostí získal na fóre Landover BBS - C128 and PET Alive!
Žiaľ tohto roku sa server zrútil a už je iba minulosťou...
Väčšinu mojich príručiek a časopisov mám tak či tak z kúpeného kompletu 23 DVD, no software a mnohé nezohnateľné veci mám skompletizované za posledných 11 rokov, mnohé už ani nie je možné zohnať, aspoň na internete, rád by som sa s tým podelil, no neviem ako zapôsobí na českom serveri angličtina... Mám celosvetovo veľa kamarátov zaoberajúcich sa softvérom prevažne pre C128, no hardvérom celej platformy Commodore, mnohé veci boli vytvorené pre mňa osobne, niektoré naozaj nesmiem publikovať, no to čo môžem nestačia kapacitou ani moje dve domény... takže pre začiatok oskenujem československú literatúru - aj to mi bude dlhšie trvať, no nezabudnem na to... môžme sa dohodnúť ako si navzájom poskytneme zdroje
05.08.2014 Miro (MIRKOSOFT) Dobre, oskenujem všetkú českú alebo slovenskú literatúru ktorú mám a uložím na svoju doménu na stiahnutie, potom dám link.
05.08.2014 PCH Dík !
05.08.2014 Kuba Svatá pravda, mám asi 4 GB naskenované literatury v angličtině, ale českých příruček apod. opravdu poskromnu. To by byla pecka.
05.08.2014 PCH Tak což o to. Vystavím i anglickou literaturu .. když dáš odkaz. Stáhl jsem všechny čísla a ročníky časopisu COMPUTE od roku 1979 ... hromada literatury ( teda asi 17GB) .. vše v perfektních PDF ... bude zájem to tu mít ? :)
04.08.2014 PCH Tak pokud jej někdo má, tak mi jej prosím zašlete. Místa na serveru je již mnoho a určitě se zde pár takových skvostů uchová. Dík !

Advert

Hardcode and datamining by PCH of UNREAL, Hardware guru by RAY of UNREAL, Bugs report by SILLICON of UNREAL
UNREAL 2014-2021 Czech republic